Eettafel AC-49.051 Otto (2023)

Eettafel AC-49.051 Otto (1)

geen verzendkosten

Vraag kortingscode aan

Tijdelijke doorlooptijd 5-6 weken Meer informatie over doorlooptijd

Geschatte levertijd 5-6 weken

Veel producten zijn direct uit voorraad leverbaar. Helaas duurt het langer als een product individueel voor je gemaakt moet worden.

Normale levertijd 1-2 weken

Sjablonen direct beschikbaar. Bekijk hier het voorraadaanbod

gebruiksklare sjablonen

Verzendopties Gratis verzending of gratis afhalen

bezorgopties

Levering /vrij

  • Bezorgdatum naar keuze
  • Montage van bijna alle meubelen
  • Verpakkingsmaterialen worden verwerkt en gerecycled

Garantia CBW-Garantie e Zitmaxx Wonen-Garantie

verzekeren

Tot wel 10 jaar veilig!

De producten van Zitmaxx Wonen zijn van de hoogste kwaliteit. Daarom geven wij standaard 5 of 10 jaar garantie op onze producten. U vindt deze term in de productinformatie.

Volgens de Vereniging Centrale Woningbranche omvatten garanties tweejarige volledige garanties en vijf- of tienjarige constructiegaranties. In het onwaarschijnlijke geval dat uw product nog steeds defect is, helpen we u graag om het probleem zo snel mogelijk op te lossen.

Productinformatie

eettafelDe Otto AC-49.051 van LABEL51 is 130x130x75 cm. Otto combineert zijn licht gezandstraalde espresso-mangohoutafwerking met slanke zwarte metalen poten om een ​​opvallende tafel te creëren. Lange maaltijden zijn leuker met Otto!

De Otto eettafel is een ruime ronde tafel met een blad van 130x130 cm en een licht conisch blad. De tafel is afgewerkt in een warme espressotint en gemaakt van duurzaam mangohout. Het oppervlak is licht opgeruwd waardoor een mooie houtstructuur ontstaat. De aantrekkelijke brede zwarte metalen poten voegen elegantie en moderniteit toe aan de set en zorgen er ook voor dat er veel extra stoelen rond de tafel kunnen worden geschoven. De koepel van Otto straalt een warme en gastvrije sfeer uit.

Met zijn eenvoudige, moderne en elegante vorm is de eettafel Otto een meubelstuk dat natuur en moderniteit perfect combineert. De Otto eettafel is dan ook ideaal voor moderne interieurs en zorgt voor een aangename en gezellige sfeer in een eetkamer of woonkamer.

merk

etiket 51

diameter

130 cm

hoch

75 cm

onderste blad hoogte

72,5cm

Gewicht

61,2kg

tafel dikte

2,5cm

bot materiaal

hout

been kracht

52 cm

Materiaal

boomstammen, mangohout

terugbrengen

in 30 dagen

trim kap

Em

verzekeren

5 jaar

Dit product is verkrijgbaar in onze winkel. Zie in onze winkel

Bekijk in onze winkel Reserveer nu

Zie in onze winkel

veelvoorkomende vragen

Ik vraag me af of mijn meubels boven wel passen. Moet ik ergens op letten?

Sommige meubelen zijn erg groot en moeten stuk voor stuk geleverd worden. Of je nu een wenteltrap of een smalle trap hebt, het is vaak lastig in te schatten of je meubels op de trap passen. Zelfs liften zijn niet altijd geschikt om uw meubels naar boven te vervoeren. De meeste meubelen langer dan 200 cm zijn niet meer geschikt voor (kleine) liften. Als u twijfelt of uw meubels naar boven kunnen, raden wij u aan contact op te nemen met onze afdeling planning. Een mobiele lift kan ook gebruikt worden wanneer het niet mogelijk is om uw meubelen per trap of lift te vervoeren. De kosten hiervoor zijn echter voor eigen rekening en verschillen per regio. Laat het ons van tevoren weten, zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Hoe krijg ik meer informatie over een product?

Natuurlijk staan ​​onze medewerkers voor je klaar als je onze winkel bezoekt en beantwoorden ze graag al je vragen over onze producten. Natuurlijk kunt u ook op onze website meer informatie vinden over onze producten. Bij het openen van een product kunt u een vraag stellen door op "Stel een vraag" te klikken. Ook is er een live chatfunctie waar je direct al je vragen kunt stellen. Deze vragen worden beantwoord door professionele adviseurs. U kunt ook contact met ons opnemen via 0172-609060 of sales@zitmaxx.nl.

Wat is de levertijd van het product?

Veel artikelen zijn op voorraad. Onze wereldwijde leveranciers produceren ook veel producten op bestelling. Levertijden verschillen per leverancier. Bij de productinformatie staat ook de levertijd van het betreffende product vermeld.

Bieden jullie een Beste Prijs Garantie?

Wij garanderen dat onze prijzen de laagste zijn. Dit wordt dagelijks gecontroleerd. Ziet u ergens anders iets goedkopers, dan horen wij dat graag. Wij passen het aankoopbedrag binnen 4 dagen na aankoop aan, anders kun je de bestelling kosteloos annuleren. Uiteraard moeten de producten en voorwaarden hetzelfde zijn.

Kan ik gratis parkeren bij jullie winkel?

U kunt bij Zitmaxx Wonen gratis voor de deur parkeren.

laat meer zien

veelvoorkomende vragen

Ik vraag me af of mijn meubels boven wel passen. Moet ik ergens op letten?

Sommige meubelen zijn erg groot en moeten stuk voor stuk geleverd worden. Of je nu een wenteltrap of een smalle trap hebt, het is vaak lastig in te schatten of je meubels op de trap passen. Zelfs liften zijn niet altijd geschikt om uw meubels naar boven te vervoeren. De meeste meubelen langer dan 200 cm zijn niet meer geschikt voor (kleine) liften. Als u twijfelt of uw meubels naar boven kunnen, raden wij u aan contact op te nemen met onze afdeling planning. Een mobiele lift kan ook gebruikt worden wanneer het niet mogelijk is om uw meubelen per trap of lift te vervoeren. De kosten hiervoor zijn echter voor eigen rekening en verschillen per regio. Laat het ons van tevoren weten, zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Hoe krijg ik meer informatie over een product?

Natuurlijk staan ​​onze medewerkers voor je klaar als je onze winkel bezoekt en beantwoorden ze graag al je vragen over onze producten. Natuurlijk kunt u ook op onze website meer informatie vinden over onze producten. Bij het openen van een product kunt u een vraag stellen door op "Stel een vraag" te klikken. Ook is er een live chatfunctie waar je direct al je vragen kunt stellen. Deze vragen worden beantwoord door professionele adviseurs. U kunt ook contact met ons opnemen via 0172-609060 of sales@zitmaxx.nl.

Wat is de levertijd van het product?

Veel artikelen zijn op voorraad. Onze wereldwijde leveranciers produceren ook veel producten op bestelling. Levertijden verschillen per leverancier. Bij de productinformatie staat ook de levertijd van het betreffende product vermeld.

Bieden jullie een Beste Prijs Garantie?

Wij garanderen dat onze prijzen de laagste zijn. Dit wordt dagelijks gecontroleerd. Ziet u ergens anders iets goedkopers, dan horen wij dat graag. Wij passen het aankoopbedrag binnen 4 dagen na aankoop aan, anders kun je de bestelling kosteloos annuleren. Uiteraard moeten de producten en voorwaarden hetzelfde zijn.

Kan ik gratis parkeren bij jullie winkel?

U kunt bij Zitmaxx Wonen gratis voor de deur parkeren.

Heeft u een aanbetaling nodig?

Plaats je een bestelling bij ons in de winkel? U hoeft dus geen borg te betalen. Plaatst u uw bestelling in onze webshop telefonisch of per mail? We vragen dus een voorschot of minimaal 10% aanbetaling (afhankelijk van het artikel).

Bent u aangesloten bij Keurmerk?

Ja, we hebben twee keurmerken: CBW en Webshop Keurmerk. Beide geven u het vertrouwen om bij ons te winkelen. Zo moeten onze voorwaarden voldoen aan de richtlijnen en biedt het keurmerk onafhankelijke bescherming.

erkende CBW
De CBW-certificering is vooral gericht op meubelzaken. CBW-endossement geeft zekerheid voor (vooruitbetaling), annulering, levertijd, verzending en garantie. Daarnaast zijn wij middels onze CBW-erkenning aangesloten bij de Geschillencommissie Wonen. Consumenten kunnen deze geschillencommissie bijeenroepen, die geschillen onafhankelijk beslecht.

Online winkel vertrouwd merk
Webshop Keurmerk is hét keurmerk voor webwinkels. Het is het hoogst erkende kwaliteitsmerk van Nederland. Wij staan ​​onder onafhankelijk toezicht van deze stichting. Het keurmerk van de webwinkel behaalde de beste score van 10 punten in de kwaliteitstoets van het Ministerie van Economische Zaken.

Is uw winkel rolstoeltoegankelijk?

Onze winkel is rolstoeltoegankelijk, heeft een lift en aangepaste badkamers. Er zijn voldoende gehandicaptenparkeerplaatsen voor de deur.

Zijn bovenstaande prijzen inclusief BTW?

Alle prijzen op deze website zijn inclusief 21% BTW.

Verzendt u producten aan huis?

Onze producten kunnen thuis bezorgd en afgehaald worden. Aan het ophalen zijn uiteraard geen kosten verbonden.

We hebben een eigen bezorgservice* in Nederland en België, maar we verzenden ook veel (kleinere) artikelen op bestelling. Sommige artikelen worden gratis verzonden, andere rekenen we een vergoeding. Dit is afhankelijk van de grootte van het artikel en de bezorgmethode.

Wat kunt u verwachten van onze eigen bezorgservice:
Zodra het artikel is afgeleverd, zorgen onze eigen technici ervoor dat het artikel in de juiste positie wordt geplaatst en wordt uitgepakt. In de meeste gevallen monteren we de meubels en voeren we het restafval direct af. Samen controleren we het artikel en als alles klopt, betaal je. Betalen kan met ons mobiele pinapparaat. **

*Extra kosten.
**Voor deelname gelden verschillende voorwaarden, zie Algemene Voorwaarden.

Wat moet ik doen als de levertijd afwijkt?

We doen ons best om binnen de geplande levertijd te leveren. In de meeste gevallen hebben we 2-3 maanden nodig voor op maat gemaakte meubels en enkele werkdagen tot enkele weken voor artikelen die op voorraad zijn.

Indien deze levertijd afwijkt, wordt dit aangekondigd op de website bij de productinformatie of aangekondigd door een lokale adviseur. U kunt deze levertijd verwachten, maar in sommige gevallen kan uw bestelling vertraging oplopen. Omdat we afhankelijk zijn van verschillende fabrikanten, kunnen we deze onvoorziene omstandigheden helaas niet altijd vermijden. In dit geval hoop ik dat u op de hoogte bent en raad ik u aan geduld te hebben. We houden je zo snel mogelijk op de hoogte en zorgen ervoor dat je bestelling zo snel en soepel mogelijk wordt verwerkt.

Vragen over eettafel AC-49.051 Otto

Als je persoonlijke vragen hebt over je bestelling, kun je het beste contact met ons opnemen.Onze klantenservice

Eettafel AC-49.051 Otto (4)

AC-49.051 eettafelOtto

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Lilliana Bartoletti

Last Updated: 02/09/2023

Views: 5837

Rating: 4.2 / 5 (73 voted)

Reviews: 80% of readers found this page helpful

Author information

Name: Lilliana Bartoletti

Birthday: 1999-11-18

Address: 58866 Tricia Spurs, North Melvinberg, HI 91346-3774

Phone: +50616620367928

Job: Real-Estate Liaison

Hobby: Graffiti, Astronomy, Handball, Magic, Origami, Fashion, Foreign language learning

Introduction: My name is Lilliana Bartoletti, I am a adventurous, pleasant, shiny, beautiful, handsome, zealous, tasty person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.